KONST / Litografier / Grafiskt blad 14204009
nr 1420 4009
Rikke Darling
(f. 1975), Danmark
Grafiskt blad, "Bubbles". Giclée på canvas. Signerad, numrerad 24/100. Bildmått: 45x55cm, oramat löst blad
Rikke Darling, dansk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:43:41
25/9 16:49:54